Liza kilimi
https://lizakilimi.com.ua/

Оплата і доставка

Оплату товару можна здійснити двома способами:
 
  1. Оплата післяплатою. Цей вид оплати є найбільш безпечним і менш витратним. Ви можете подивитися товар, переконатися в його відповідності замовлення, і в разі якщо з якихось причин він вас не влаштує, відмовитися від нього.
  2. Оплата товару шляхом переказу коштів на рахунок нашої компанії.
 
Доставка
 
Всі кур'єрські служби надають можливість оформити доставку прямо додому, або забрати самостійно на відділенні транспортної компанії яка вам найбільше підходить.
 
Доставку товару оплачує покупець
 
Ми рекомендуємо такі транспортні компанії:
 
  1. 1. Нова Пошта
  2. Міст-Експрес
  3. Делівері
  4. Ін Тайм
  5. Гюнсел
 
 
ОБМІН / ПОВЕРНЕННЯ
 
Наша компанія "Liza carpet" дотримується всіх права своїх покупців, згідно п.1 ст.9 ЗУ "Про захист прав споживачів". Якщо Ви купили у нас килим і з якихось причин вирішили його обміняти або повернути - Ви повинні звернеться до наших менеджерів і повідомити про свій намір. Вам надавати пріоритет детальну інформацію про Ваших подальших діях. Терміни, в межах яких Ви повинні доставити килимовий виріб в наш офіс, складають 14 днів від дня покупки товару.
 
Просимо звернути увагу! До товарів, які не підлягають обміну та поверненню, відносяться килимові вироби метражні і килими з розпродажу. Метражні килимовими виробами вважаються ті, які продаються не в готовому вигляді, а на відріз, тобто ті які відрізаються (вирізаються), згідно Ваших індивідуальних розмірів.
 
Крім того, згідно з нашим законодавством, компанія "Liza carpet" просить дотримуватися таких умов:
не використовувати товар. Якщо при огляді товару будуть виявлені плями або сторонні частинки в ворсі, ми змушені будемо відмовити в обміні / повернення;
зберегти розрахунковий документ, виданий Вам разом з проданим товаром.