Liza kilimi
https://lizakilimi.com.ua/

Про нас

Турецькі килими Liza Kilimi в Україні - кращу якість і низькі ціни!

Магазин турецьких килимових виробів Liza Kilimi почав свою роботу на території України в 2004 році, пропонуючи українському споживачеві за доступними цінами широкий вибір якісних килимових виробів на будь-який смак і будь-якого призначення. Працює наш магазин безпосередньо з фабрикою Liza Carpet, про яку ми розповімо трохи нижче. У магазині Liza Kilimi великий склад, що дає можливість бути в наявності великого асортименту товару як для роздрібного покупця так і для оптового. За час роботи нашого магазину зарекомендував себе як постачальник унікального і якісного килима в багатьох регіонах України. Самі переконаєтеся !!! Наші професійні продавці проконсультують і допоможуть зробити Вам правильний вибір.
 
Фабрика виробник, з якої наш магазин здійснює прямі поставки, перебувати в Туреччині - компанія Liza Carpet, яка працює з 1999 року. Керівництво компанії завжди робить ставку на використанні передових технологій і сучасного дизайну з високою якістю продукції і дисциплінованою послуги для задоволення своїх клієнтів.
 
Передове виробництво, досягнуте завдяки високому рівню кваліфікованого персоналу, вивело виробництво фабрики на високий рівень якості товару, що дозволило компанії досягти лідируючих позицій в килимовій промисловості. Таким чином компанія зробила величезний вклад не тільки в серця своїх клієнтів, а й в національну економіку. Килими Liza Carpet продаються в більш ніж 15 країнах світу і користуються широким попитом.
 
Виробництво розташоване на території 12000 метрах квадратних, з них 7000 відкритих площ на свіжому повітрі, де компанія реалізує річний обсяг 4,500.000 килимів. На кожному етапі виробництва команда професіоналів в області килимових виробів, використовуючи передові технології, підвищує якість продукції до найвищого рівня і рухається до лідируючої позиції за рахунок збільшення швидкості виробництва.
 
Дотримуючись традиції національного килимарства, Liza Carpet поставляє на світовий ринок доступні за ціною і сучасні вироби з віскози, акрилу, і звичайно ж, вовни. Унікальний дизайн і забарвлення, різноманітні стилістичні рішення, будь-які розміри, ізносоcтойкость полотен і практичність робить наші товари дуже вигідними для покупки.
 
  • Килимові вироби - FRISE
  • Килимові вироби - HEATSET
  • Килимові вироби - MICRO FIBER
  • Килимові вироби - MICRO POLYESTER
  • Килимові вироби - POLIP SHAGGY
  • Килимові вироби - POLYESTER CUT LOOP
  • Килимові вироби - POLYESTER SHAGGY
Купуючи килим в інтернет - магазині Liza Kilimi, Ви переконаєтеся самі, що килими від нашої фабрики зроблять чарівну атмосферу затишку і комфорту у Вашому будинку.