Liza kilimi
https://lizakilimi.com.ua/

Килими в інтер'єрі - Liza Kilimi - якісно і недорого

У кожному окремо взятому приміщенні килим виконує певні функції. Декоративне покриття для підлоги повинно бути візуально привабливим, практичним в експлуатації і довговічним. Перед тим як купити килим, необхідно озброїтися базовими знаннями за якісними характеристиками килимового асортименту і розмірними параметрами вихідного приміщення. Чи буде новий килим тільки прикрасою кімнати або повинен утеплювати підлогу, наскільки інтенсивним буде пересування по ньому домочадців, яка кількість меблів планується розташувати на килимовому покритті - відповіді на ці питання повинні бути знайдені до придбання килимового виробу.
 
Зіставлення розмірних параметрів приміщення і килимового покриття
З метою створення візуального єдності підлогового покриття і меблювання в гостьовому периметрі слід брати килим, який стане певним островом для меблевих конструкцій. Об'ємний диван і пара крісел, журнальний / кавовий столик і кілька пуфів створять гармонійний інтер'єрний ансамбль, розмістившись по краях килимового покриття, розташованого строго в центрі кімнати. Для того щоб розмістити на декоративному покритті все меблеві конструкції, краще замовити килим розміром з кімнату, залишивши близько сорока сантиметрів непокритого статі по її периметру. Великі килими часто застосовуються з метою стилізації житлового простору під одну з історичних епох. У мінімалістських дизайнах прийнято використовувати футуристичні моделі килимів невеликого формату з довгим ворсом. З метою збереження ворсистості килимового покриття на нього не рекомендується ставити меблі, особливо масивну, задовольняючись лише акуратним столиком на тонких ніжках для дружніх чаювань.
 
Яскравий орнамент або стриманість декору
Якщо настінний килим декорований строкатим орнаментом, то довколишній інтер'єрне простір повинен бути спокійним, однотонним, стилістично і геометрично стриманим. Коли колірні відтінки килима і самого підлогового покриття ідентичні, однотонність інтер'єрного оформлення можна сміливо розбавити буйством фарб і декору, втіливши їх в обробному дизайні стін, стель і меблевої оббивки. Для кімнати з активним функціоналом (наприклад, дитячої) можна купити килим в інтернеті з цікавим для малюка малюнком і низьким ворсом, з максимальною стійкістю до стирання і доступний в догляді. Домашню кухню, ванну і передпокій краще облагородити практичним килимовим покриттям на гумовій основі з строкатим декором, на якому не так видно сліди бруду і плям, властиві ці приміщень за визначенням.
 
Вибираємо килим по вихідного матеріалу
 
Плавно переходячи до наступного критерію вибору, покупець килимового виробу абсолютно справедливо поцікавиться якісними характеристиками матеріалу, задіяного в плетінні вподобаного йому підлогового покриття. Максимально впорядкованої і пізнавальною інформацією щодо асортименту килимового декору сьогодні має в своєму розпорядженні будь-який поважаючий себе і користувача інтернет-магазин килимів. Грамотний онлайн-консультант повідає потенційному покупцеві найдрібніші подробиці про плетінні, декоруванні і функціональні можливості натуральних і синтетичних килимів, а також про правила догляду за тим або іншим видом вихідного матеріалу. Дорогі килими крім естетичного насложденія також зігріють ваші ноги холодним зимовим вечором за умови, що в кімнаті з натуральним килимовим покриттям завжди буде підтримуватися оптимальний рівень мікроклімату, без критичних коливань температури і вологості. Візуально презентабельний, затишний і довговічний вовняний килим проте може завдати істотної шкоди здоров'ю домочадців, схильних до алергічних реакцій - тому вибираючи килим по можливості віддайте перевагу синтетичному анти алергенні виробу. Синтетичний килим недорого обійдеться сімейному бюджету і не заподіє шкоди навіть алергікам зі стажем, радуючи господарів будинку (нехай і не так довго як хотілося б) барвистістю забарвлення і простотою в догляді.
 
Килимовий декор інтер'єру
 
У будь-якому интерьерном стилі настінний килим буде виглядати вельми до речі. Манірною вітальні, оформленої в класичному стилі, додасть елегантності багато орнаментовані килимове покриття. Сімейної спальні в стилі «прованс» буде «на-віч» пухнастий килим пастельних відтінків. У дитячій кімнаті затишно розташується яскраво орнаментований палас з низьким ворсом. Уздовж кухонного гарнітура ідеально ляже тканинної килим ручної роботи, декорований асиметричним малюнком. Маленькі за розміром і надзвичайно милі візуально ворсисті килимки стануть доречним аксесуаром як біля крісла біля каміна, так і з обох сторін ліжка. Сучасний килим може бути непомітною деталлю в інтер'єрі, виконуючи скромну роль підлогового утеплювача, а може стати центром глобальної дизайнерської композиції в ексклюзивному оформленні домашнього периметра.