Ваш кошик порожній
      Килим Liza max d.brown О
													Ціна:
							882 грн.
																																				
										
					
										
					Артикул:  d.brown О
								
					
									| Висота ворсу (мм.): | 50мм.(+/-0.5 мм.) | 
| Щільність (вузлів / м²): | 112.000 вузлів / м² | 
| Матеріал: | 50% поліестер (гіпоалергенний)                         50% Поліпропілен Основа - Джут  | 
						
| Виробник:: | Туреччина | 
| Форма: | Овал | 
						
	Килими колекції LIZA MAX виділяються своєю широкою палітрою яскравих насичених колірних рішень. Такий килим добре впишеться в будь-який сучасний стиль у Вашому домі. Матеріал з якого виготовляються килими LIZA MAX - поліестер. поліестер зовні дуже схожий на вовна, тому такий килим навіть приємний на дотик, як і натуральний вовняний килим.
	Купивши килим LIZA MAX в нашому інтернет магазині ви придбаєте унікальну родзинку для вашого будинку за відмінну ціну і при цьому ще ряд переваг.
	Яскраві кольори, зносостійкість й висока пляма-стійкість;
	Матеріал килима не викликає алергію;
	Стійкий до прямого сонячного проміння;
	Прибирання такого килима одна насолода;
	Купіть Килим колекції LIZA MAX і ви отримаєте прекрасне співвідношення ціни і якості, що створить у Вашому домі приємний настрій.