Ваш кошик порожній
акрилові килими
Трохи про акрилі
Основні характеристики відрізняють акрилові килими, від інших типів килимових виробів, крім більш короткої історії з моменту виникнення мають фізико-хімічні параметри. З того самого моменту, коли люди навчилися ткати килими і вони увійшли в обов'язковий атрибут кожного розкішного особняка, пройшло не одне століття, але тільки після розвитку сучасних технологій, а саме процедури створення якісних акрилових килимів з приголомшливими характеристиками і параметрами синтетичного волокна з усіма наслідками, що випливають плюсами і мінусами, килими стали по істині масовим товаром.
Крім використання у виробництві килимів, акрил так само використовується і в таких областях як виготовлення одягу, в будівництві, виробництві інвентарю та інших предметів споживання, тому особливо розповідати про переваги матеріалу не варто - він настільки часто зустрічається в нашому житті що може здатися що акрил був з нами завжди. У килимовому виробництві акрил ще часто називають синтетичної шерстю (або штучною вовною) за схожість з тактильним і зовнішніми ознаками. Але на відміну від шерсті акрил має анти-скочується структуру (стійкий до появи "котушок"), легко забарвлюється і міцний. Так само з плюсів нижча вартість щодо природного вовни, зручніше обробляється, довше тримає фарбу, не вицвітає і що найголовніше - легше у догляді.
Очистити акриловий килим не складе труднощів. обробка в процесі виробництва пиловідштовхуючими і антиалергічні сумішами виводять даний вид килимових виробів в розряд кращих антиаллергических покриттів і перешкоджає створенню і життєдіяльності шкідливих мікроорганізмів.
Цікавий факт
Поширеним вважається думка, що килими давно пішли в минуле і мати в своєму будинку такі вироби вже давно не модно. Однак останнім часом з появою акрилових килимів, прикраса свого житла килимовими виробами знову стало актуальним і за кількістю продаваних килимів в нинішній час ситуація в кілька разів вище ніж століття тому. Адже в сучасному інтер'єрі вони виконують не тільки практичну, але і декоративну функцію.
Роль килима в інтер'єрі житла
Килим не варто сприймати як пережиток минулого, адже він є корисним і красивим аксесуаром, доречним практично для будь-якого інтер'єру. Дизайнери роблять акцент на тому, що це дуже ніколи не повинно виконувати головну роль при дизайні приміщення. Важливо пам'ятати, що це всього лише додатковий аксесуар, який не повинен виділятися на тлі інших елементів інтер'єру.
Існує безліч різновидів таких предметів - різних за кольором, фактурі, розмірами, формою, призначення. Якщо враховувати місце розташування їх у кімнаті, то килими бувають двох видів - настінні і підлогові. В процесі виробництва килимів використовуються найрізноманітніші матеріали. При дизайні сучасного житла можуть використовуватися такі види килимових виробів:
- вовняні;
- шовкові;
- нейлонові;
- бавовняні;
- віскозні;
- акрилові;
- поліпропіленові.
Такі предмети інтер'єру можуть використовуватися в будь-якій кімнаті будинку. Виходячи з цього, килими можуть бути призначені для таких зон квартири або будинку:
- килими для віталень;
- коридорів;
- кухонь;
- килимки для ванних кімнат;
- вовер в зал;
- килимові покриття для дитячих та ігрових кімнат;
- килими для робочих кабінетів.
Для кожної кімнати будинку можна вибрати абсолютно різні килими, як за кольором, так і за фактурою. Головне - враховувати загальний стиль окремого приміщення.
Килим на стіні
Дизайнери при оформленні сучасних інтер'єрів широко застосовують цей багатофункціональний аксесуар для декору стін. Килим на стіні гармонійно виглядає і в стриманому класичному стилі, і в суворій модерні, і в сучасному хай-тек, створюючи в кімнаті затишок і гармонію. Кольорове рішення і варіанти малюнка при цьому не мають значення.
Розкішні східні килими на стіні в кімнаті додадуть приміщенню витонченості. Вироби з малюнком «зебра» стануть хорошим вибором для дизайну приміщення, витриманого в стилі модерн. Килимові покриття на стінах зроблять приміщення більш теплим, затишним і домашнім.
Килим на підлозі: стильні ідеї
Килимові вироби на підлозі можна побачити в багатьох сучасних квартирах і приватних будинках. Вони додають інтер'єру оригінальності, завершеності і гармонії. Крім того, підлогові килими є незамінними при облаштуванні дитячої кімнати. Зазвичай їх розміщують в прикроватной або ігровій зоні.
Вироби, виконані в клаптикової техніки, з'явилися в далекі часи. Надають вони затишку і тепла домашнім інтер'єрів і зараз. Смугасті доріжки можна покласти в вітальні, передпокої або кухні. Плюшеві покриття для підлоги - прекрасний вибір для тих, хто бажає надати своєму житлу домашнього тепла і затишку. Особливо в такому приміщенні приємно перебувати в холодні зимові вечори. Доречні плюшеві килими в спальнях і віталень.
Яскраві акценти
Не варто відмовлятися від яскравих фарб при дизайні квартири або будинку. Килими соковитих кольорів, розташовані на підлозі, стануть гідною прикрасою спальні або вітальні. Якщо одне з цих приміщень вашої квартири вип